Find your own way to
BEXCLUSIVE

rs3

AUDI RS3

 

 

 

Audi RS3 to jedna z największych perełek w naszej ofercie. Seryjny samochód potrafi dać ogrom frajdy i radości, jednak dla nas to było za mało dlatego rozpoczął się proces nadawania coraz bardziej wyrazistego charakteru temu autu. Kolejne wizyty u naszego partnera Sportmile owocowały, pokaźnymi przyrostami mocy. Począwszy od 470 przez 530 po ? No właśnie następny przystanek 600+ Sami nie możemy się doczekać finalnego efektu kolejnego strojenia, które ma zakończyć się już niebawem.

Wypożycz auto

 

 

Dane techniczne

Moc znamionowa w kW (KM)  600+KM
Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr/min 700+ Nm
Przyspieszenie 0-100 km/h 3 s
Prędkość maksymalna 310 km/h 

rs-3 sportback

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

audi

Dynamika jazdy i wydajność

Wyjątkowa jednostka napędowa, posiadająca 5 cylindrów oraz pojemność 2,5 cechuje się bardzo charakterystycznym brzmieniem, który od razu wpada w ucho. Całość została podsycona jeszcze bardziej dzięki dedykowanemu układowi wydechowemu od MG Motorsport. Napęd na 4 koła w połączeniu z 7 stopniową skrzynią S-Tronic powoduje, że samochód jest piekielnie szybki i pozostawia po sobie niezapomniane wrażenia. 

 

 

 

 

 

Wyścigowy charakter

Pokaźna moc musi iść w parze z równie mocnymi hamulcami, dlatego zdecydowaliśmy się na zestaw Revo by Alcon, który radzie sobie o wiele lepiej niż seria. To jednak nie koniec tej przygody, gdyż kolejny zastrzyk mocy spowoduje, że trzeba pomyśleć o zastosowaniu układu ceramicznego. Jest to idealny miejski kiler, który z jednej strony nie wyróżnia się z tłumu z drugiej potrafi nieziemsko zaskoczyć. 

Revo by Alcon

nie właściwy format
niewłaściwy format
niewłaściwy format