Find your own way to
BEXCLUSIVE

nissan

NISSAN GTR

 

 

 

Obecna generacja jest na rynku już przeszło 10 lat, mimo to wciąż zachwyca swoim wyglądem i osiągami. Auto z naszej oferty to najnowsza wersja z roku modelowego 2017. Duża moc, piekielnie skuteczny napęd na 4 koła i ogrom frajdy jaki potrafi dać ten samochód. GT-R wywołuje bardzo pozytywne emocje na naszych drogach dzięki czemu prowadząc go możecie się poczuć naprawdę wyjątkowo. Największe wrażenie robi zdecydowanie skuteczność w pokonywaniu zakrętów oraz system kontroli startu.

Wypożycz auto

 

 

Dane techniczne

Moc znamionowa w kW (KM) przy obr/min 575/6800
Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr/min 637/3200–6200
Przyspieszenie 0-100 km/h w s 0,3s
Prędkość maksymalna w km/h 348 km/h

 

nissan

 

 

 

 

dynamika jazdy

Dynamika jazdy i wydajność

6 biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów GR6, w połączeniu z bardzo skutecznym napędem na 4 kołą i ogromną mocą to cechy wyjątkowo szybkiego auta. Soczysty dźwięk 3,8 litrowego V6 wydobywa się z tytanowego układu wydechowego, który dodatkowo został jeszcze podrasowany przez Sportmile Polska.

 

 

 

 

 

Wyścigowy charakter

Bardzo duża moc i kilka trybów jazdy, dzięki którym łatwiej będzie wam się dopasować do tego auta. Zaczynasz spokojnie z włączonymi systemami bezpieczeństwa i komfortowym zawieszeniem. W miarę upływu czasu i coraz lepszego poznania się, pozwalasz sobie na coraz więcej i wykorzystujesz pełnie możliwości tego wyjątkowego sportowca.

wyscigowy charakter

nie właściwy format
niewłaściwy format
niewłaściwy format