Dlaczego GT-R?

Dlaczego GT-R?

Jednym z aut w naszej ofercie jest Nissan GT-R. Dlaczego właśnie to auto pojawiło się u nas? Wybór był dość prosty, każdy z nas miał już styczność z tym autem i docenia jego możliwości oraz to co ma do zaoferowania. Zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę możliwości tuningowe samochodu.

W przypadku naszego egzemplarza zdecydowaliśmy się jedynie na modyfikację układu wydechowego, aby jeszcze bardziej podkreślić sportowy charakter. Samochód z jednej strony jest bardzo szybki z drugiej wykorzystując elektronikę pokładową pozwala czuć się bardzo bezpiecznie nawet mniej wprawionym kierowcom.

Nasz egzemplarz to wersja Black Edition, która charakteryzuje się bardzo sportowo skrojonym wnętrzem. W aucie w stosunku do poprzednich generacji bardzo cieszy duża ilość skóry, która zdecydowanie podnosi ekskluzywność auta.

Przy wyborze długo debatowaliśmy nad kolorem, w zasadzie w grę wchodziły tylko dwie opcje granatowy i pomarańczowy. Finalnie decyzja padła na granat i po dziś dzień nie żałujemy tej decyzji, widząc kolejne zdjęcia jakie pojawiają się w internecie z naszym autem w roli głównej.