Audi RS3 2018

Audi RS3

SILNIK 2480 cm3
RODZAJ PALIWA Benzyna
MOC 400 KM
SKRZYNIA BIEGÓW Automat
ROK 2017
NADWOZIE Hatchback
KOLOR LAKIERU Czarny

Audi RS3 Sportback najmocniejszy, kompaktowy hatchback dostępny na rynku. Silnik i skrzynia biegów w RS3 to mistrzostwo świata. Jakość wykończenia kabiny RS3 jest bardzo dobra – szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę, że to auto kompaktowe.

Mamy mnóstwo wspaniałych dróg, na których RS3 ujawniłoby swój potencjał. Jednak przede wszystkim to wciskające w fotel przyspieszenie, czyli niewiele ponad 4 s do setki. To poziom, jakiego jeszcze kilkanaście lat temu nie osiągały niektóre supersamochody. Teraz to możliwe. Druga sprawa to doskonały zespół napędowy. Przy 400 KM nie ma mowy o napędzie tylko na przód – byłoby to niesamowicie uciążliwe na co dzień. Mamy więc quattro w postaci najnowszej generacji sprzęgła firmy Haldex, które dzięki stale utrzymywanemu ciśnieniu hydraulicznemu, może dołączyć tylne koła w ułamku sekundy. Gdy tylko komputer wykryje, że jest taka potrzeba.

Oczywiście centralnym punktem jest silnik: 2,5-litrowy, na benzynę, z turbodoładowaniem. Ma 400 KM i, co równie ważne, aż 480 Nm dostępnych niemal od ruszenia, bo już od 1700 obr./min. Na dodatek w pełnym wymiarze, a nie tylko przez chwilę, bo maksymalny moment jest do dyspozycji aż do niemal 6000 obr./min. W trasie oznacza to bezproblemowe przyspieszanie w dosłownie każdym momencie, a na torze wyścigowym – wybaczanie błędów w postaci źle dobranego przełożenia oraz możliwość dokonywania cudów za pomocą pedału gazu, jeśli tylko pozbędziemy się dość stanowczego systemu stabilizującego tor jazdy. Na szczęście Audi na to pozwala.

Cennik (kwota netto)

doba weekend tydzień miesiąc kaucji
700 zł 1300 zł do uzg do uzg 5000 zł
Stały klient – 0 zł
   ZADZWOŃ   
Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Dodatkowe informacje
Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Godzina podstawiania
Data zwrotu
Godzina zwrotu