Find Your Own Way To

Bexclusive

Skoda Octavia
VRS

Potrzebują Państwo na co dzień zwykłego kompaktowego samochodu osobowego, ale skrycie marzą o wozie sportowym z mocnym silnikiem i dobrymi osiągami? Proszę bardzo – Skoda Octavia RS 245 łączy dwa w jednym, osiąga 100 km/h w 6,6 s i prędkość maksymalną 250 km/h, a oprócz tego oferuje przestronne wnętrze i bagażnik o pojemności 590 litrów. To najmocniejsza i najszybsza wersja tego modelu w całej jego historii.

POJEMNOŚĆ SKOKOWA : 1998 cm3
RODZAJ PALIWA : Benzyna
SKRZYNIA : Automat
NAPĘD: FWD
ROK : 2018
NADWOZIE : KOMBI
KOLOR LAKIERU : SZARY

 

Bmw
G30 M-PERFORMANCE

Luksusowy samochód dla prezesa? Niewiele aut spełnia takie wymagania. BMW serii 5 nigdy nie miało z tym problemów. Zawsze były to bowiem auta luksusowe o sportowym zacięciu, zbudowane dla kierowcy. Nowa generacja serii 5 (oznaczenie kodowe G30) nie tylko wchodzi na jeszcze wyższy poziom luksusu, ale także wprowadza w ten segment mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, których coraz bardziej oczekuje klient profesjonalny. Limuzyna jaką jest BMW serii 5 w najnowszej odsłonie niebywale upodobniła się do większej serii 7. To bardzo dobra informacja, bo dodaje to niesamowicie dużo prestiżu serii 5.

POJEMNOŚĆ SKOKOWA : 1998 cm3
RODZAJ PALIWA : Diesel
SKRZYNIA : Automat
NAPĘD: AWD
ROK : 2018
NADWOZIE : SEDAN
KOLOR LAKIERU : BIAŁY

Audi
A6 S-LINE

Poprawki, korekty, ciągłe dążenie do doskonałości. Producenci nieustannie głowią się co zrobić, żeby być o krok przed konkurencją. Prezentowanie rok po roku kolejnych generacji modelowych jest zwyczajnie niemożliwe, dlatego wymyślono takie zabiegi jak liftingi. Modernizacja tego typu właśnie dopadła całą rodzinę Audi A6, mamy okazję doświadczyć tych zmian z bliska poznając prestiżową odmianę kombi.

POJEMNOŚĆ SKOKOWA : 1968 cm3
RODZAJ PALIWA : Diesel
SKRZYNIA : Automat
NAPĘD: FWD
ROK : 2018
NADWOZIE : KOMBI
KOLOR LAKIERU : CZARNY

Mercedes
C200 KOMBI AMG

Zdjęcia nie do końca oddają wrażenie, jakie na żywo robi nowa klasa C. Jest zwarta, wydaje się mniejsza niż w rzeczywistości, a w jej stylizacji pobrzmiewają echa zarówno flagowej klasy S, jak i CLA.W sumie, gdyby trzeba było opisać jej wygląd jednym słowem, byłoby to słowo „nowoczesna”

POJEMNOŚĆ SKOKOWA : 1998 cm3
RODZAJ PALIWA : Benzyna
SKRZYNIA : Automat
NAPĘD: AWD
ROK : 2018
NADWOZIE : Kombi
KOLOR LAKIERU : Czarna

Mercedes
E220 Pakiet AMG

Model należący do wyższej klasy średniej (segment E). Jest to najpopularniejsza limuzyna w tym segmencie na świecie i co warto wspomnieć – najlepiej sprzedające się auto Mercedesa w historii.. Mercedes słynie ze swoich genialnych jednostek napędowych CDI, które charakteryzują się dobrą dynamiką, kulturą pracy a przy ze stopniowaniu z siedmio-biegową skrzynią masę frajdy z prowadzenia.  Jest uosobieniem nowoczesnego stylu i sportowej elegancji, jak żadna inna limuzyna klasy wyższej. Wnętrze tego luksusowego samochodu odzwierciedla nasze dążenia, marzenia oraz ambicje. O ekskluzywności klasy E wyraźnie świadczy wysokiej jakości wyposażenie, a o innowacyjności chociażby nowy opcjonalny kokpit szerokoekranowy. Zrelaksowany kierowca może usiąść na fotelu (który na życzenie masuje), a w tym czasie połączy się ze światem za pomocą nowych dotykowych przycisków na kierownicy. Nowa E Klasa jest idealna dla osób które cenią sobie przede wszystkim prestiż, spokój, elegancję.

POJEMNOŚĆ SKOKOWA : 2143 cm3
RODZAJ PALIWA : Diesel
SKRZYNIA : Automat
NAPĘD: RWD
ROK : 2018
NADWOZIE : Kombi
KOLOR LAKIERU : Czarna

Bmw
X4 M-PAKIET

Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2014 roku. Drugi model BMW po X6, który łączy cechy auta typu SUV oraz sportowego coupe. Niemiecka marka określa klasyfikuje X4, jak i X6, jako SAC – Sports Activity Coupe. Prace nad X4 prowadzono od 2006 roku, w 2013 roku sfinalizowano je, prezentując prototyp X4 Concept. Stylistycznie wersja produkcyjna modelu stanowi odwzorowanie koncepcji X6, natomiast pod względem technicznym X4 jest blisko spokrewniony z BMW X3 dzieli z nim m.in. płytę podłogową zapożyczoną z Serii 3.

POJEMNOŚĆ SKOKOWA : 1968 cm3
RODZAJ PALIWA : Benzyna
SKRZYNIA : Automat
NAPĘD: AWD
ROK : 2018
NADWOZIE : SUV
KOLOR LAKIERU : BIAŁY