Find your own way to
BEXCLUSIVE

ferrari

FERRARI 458
Italia

 

 

 

Włoski charakter czuć w tym aucie na każdym kroku. Poczynając od wyglądu po zapach, dźwięk i właściwości jezdne. Z jednej strony możemy powiedzieć, że moc jest taka sama jak w Nissanie GT-R jednak uzyskiwana z silnika wolnossącego kręcącego się aż do 9000 obr/min. Cała moc przekazywana jest na tylne koła po przez wyjątkowo szybką skrzynię biegów, dzięki czemu prowadząc 458 Italie nigdy nie zabraknie wam emocji.

Wypożycz auto

 

 

Dane techniczne

Moc znamionowa w kW (KM) przy obr/min 570/9000
Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr/min 540/6000
Przyspieszenie 0-100 km/h w s 3,5
Prędkość maksymalna w km/h 340 km/h

FERRARI 458 Italia

 

 

 

 

Dynamika jazdy i wydajność

Dynamika jazdy i wydajność

Bardzo szybka dwusprzęgłowa 7 biegowa skrzynia biegów idealnie współgra z charakterem tego auta. Natomiast ceramiczne hamulce spowodują, że jesteście w stanie zatrzymać się na dystansie zaledwie 34 metrów z prędkości 100 km/h. Jedną z największych zalet tego samochodu jest precyzja układu kierowniczego, który na długo zostaje w pamięci.

 

 

 

 

 

Wyścigowy charakter

Ferrari to marka z ogromną historią w sportach wyścigowych, bazująca na budowaniu, aut które dostarczają mnóstwa emocji. Dziś żyjemy w erze silników turbo, tutaj do dyspozycji mamy rasową jednostkę wolnossącą o pojemności 4,5 V8. Kręcąc się do 9000 obr/min generuje fantastyczny dźwięk i daje sporo frajdy. Tym samochodem ciężko się powstrzymać przed jazdą na wysokich obrotach.

fantastyczny dźwięk

nie właściwy format
niewłaściwy format
niewłaściwy format