Wszyscy go chwalą czy słusznie?

Wszyscy go chwalą czy słusznie?

Ciężko jest znaleźć w internecie recenzję BMW M2, która krytykowałaby ten samochód. Nie ma się co oszukiwać był to jeden z powodów dla którego zdecydowaliśmy się na ten samochód. Czy spełnił on nasze bardzo wysokie oczekiwania?

BMW M2 nie należy do aut, które poznaje się po kilkunastu minutach jazdy. Ten samochód możesz spokojnie odkrywać nawet przez miesiąc. Moc w nim jest bardzo dobrze dopasowana do właściwości jezdnych. Z jednej strony auto jest wystarczająco szybkie z drugiej nie jest zanadto porywcze.

Chociaż…. No właśnie, ten samochód trzeba poznać naprawdę dobrze. Im dłużej nim jeździsz, im lepiej go poznasz i zdecydujesz się na wyłączenie kolejnych elektronicznych wspomagaczy, zadanie opanowania go robi się coraz trudniejsze. Jednak mając coraz większą wprawę warto też podkreślić, że przyjemność z jazdy tym samochodem też rośnie z każdym kolejnym kilometrem.

Tak więc 370 KM, napęd na tył, rozkład masy 50:50 to idealna recepta na świetne auta. Zwłaszcza jak dodacie do tego równania bardzo dobre hamulce i silnik który uwielbia się kręcić po czerwone pole.